Załoga

Alessa Belikov

Ola | 15 lat | założycielka
Nie jestem najlepsza w pisaniu o sobie, ale w końcu to ja utworzyłam tę zakładkę, nie? Szablony wykonuję od lutego 2015 roku, a od jakiegoś czasu publikuję swoje prace na Graphics Temptation, gdzie rozwinęłam swoje skrzydła. Chyba. No nie wiem, sami oceńcie. Uwielbiam owijać się tajemnicami. Poza tym kocham seriale, książki  i małe zwierzątka. Oprócz kaczek, grr. Jestem leciutko aspołeczna i tylko troszkę dziwna. Ale to chyba jak każdy :3

Zaula

Paulina | 18 lat | szabloniarka
Nie lubię pisać o sobie, zdecydowanie tajemnicza chociaż mogę się taka nie wydawać. Straszny leń chociaż jak już się za coś zabiorę - nie odejdę póki nie skończę. Zdecydowanie miłośniczka dobrych brzmień, fantastyki i kryminałów. Nie zapomnijmy o sportowym świrku, który siedzi we mnie. Była siatkarka, przyszły informatyk. Z grafiką mam styczność od około sześciu lat a swoją przygodę zaczynałam na zamkniętym już portalu glitery.pl, szablony pojawiły się w moim życiu dwa lata później. Próbuję coś pisać i chyba mi wychodzi bo ludzie to czytają. W grafikosferze od ponad roku zajmuję prywatną posadkę na Colorful Squares

Calliste

Kasia | 18 lat | szabloniarka
Witam! Chyba nikt nie lubi pisać o sobie i wiecznie nie wie, co ma napisać – ja też tak mam, chociaż na co dzień buzia mi się nie zamyka, ale przejdźmy do konkretów.
Bardzo lubię czytać książki, zwłaszcza fantastykę i romanse. Uwielbiam też język koreański. To jest dla mnie coś pięknego, choć większość ludzi odstraszają te szlaczki, to ja je uwielbiam i mam nadzieję, że wkrótce uda mi się zabrać, tak na poważnie za ten język. Jestem też straszną perfekcjonistką – zawsze poprawiam prace, nawet po kilkanaście razy, jeśli jakiś detal mi się w niej nie podoba. 
Natomiast samą grafiką zajmuje się dwa lata, a kodowaniem zaczęłam się na poważnie interesować rok temu. Niektórzy z Was mogą mnie kojarzyć z mojego prywatnego bloga Graphical Dream, na którego serdecznie zapraszam!

Erenae

Baśka | 21 lat | szabloniarka

Brak komentarzy: