24.09.2016

34. We should all die together

Dobry wieczór! :3
Na początek chciałabym Was przeprosić za późną porę dodania szablonu... Przepraszam, ale nawał nauki mnie unieruchomił przez dłuższy okres czasu i dopiero teraz znalazłam czas na wykonanie szablonu. A dopiero minęły trzy tygodnie, a ja czuję jakby minęły co najmniej trzy miesiące :c. To jest tragedia. 
Już od kilku dni myślę o wzięciu urlopu na listopad lub grudzień, gdyż w tym czasie będę chodziła na prawo jazdy... A już pogodzenie tego z nauką będzie dla mnie nie lada wyzwaniem... Ale nie wiem, przemyślę to jeszcze... Nic nie jest pewne :).
Jednak każde zamówienie, które przyjmę wykonam wcześniej, więc się nie martwcie! :) (tak przy okazji wspomnę. że mam jeszcze wolną kolejkę, więc zapraszam :D).


Szablon nie nawiązuje do Gry o Tron - jest zbyt kolorowy, jak na to i ogólnie stocki i ubiór aktora nie pasują do tego serialu, więc piszę, abyście nie pomyśleli, że wykonałam to na bazie Gry o Tron :D.
Nie wiem, co mam myśleć o tej pracy... Chyba widać, że jest robiona dzisiaj... Jak dla mnie jest niedokładna... Nie podoba mi się.

6 comments

 1. Cześć c: Nie wiem, czy byłam tu wcześniej, coś musiało mi umknąć xD
  Nagłówek w szablonie bardzo mi się podoba, chociaż zmieniłabym czcionkę w napisie "together". Podobają mi się te półkola z boku kolumny. Widziałam je parę razy i cały czas zastanawiam się jak je zrobić xD Próbowałam, szukałam i nic nie znalazłam na ten temat :< Ogólnie szablon uważam za bardzo udany :-)

  Pozdrawiam!
  Scar /
  scargraf.blospot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! *.*
   To nie jest trudne do zrobienia - jeśli chcesz napisz do mnie na gmaila: amy250822@gmail.com. Chętnie Ci wyjaśnię, jak to zrobić ;).

   Usuń
 2. Śliczny szablon! Chociaż - tak jak Scar już wspominała - zmieniłabym czcionkę w together ale to szczegół więc nie ma czym się przejmować c; Kolorki mi się podobają. ♥

  Pozdrawiam,
  Zaula

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten szablon, nagłówek wyszedł Ci nieziemsko! ♥

  Ściskam
  Alessa

  OdpowiedzUsuń