18.11.2016

45. Weapons

Dobry dzień. To znowu ja, tak jak obiecałam. Dziś oddaje szablon zrobiony wspólnie z Alessą. Szefowa zrobiła nagłówek, ja dopisałam kody. Także ten.
Jak zobaczyłam ten nagłówek to bardzo mi się spodobał, więc kiedy z Olą zdecydowałyśmy się na współprace na takiej właśnie zasadzie to jasne dla mnie było, który nagłówek wybiorę <3

W lewej kolumnie tylko strony.

6 comments

 1. Wiesz, że kocham ten szablon całym serduszkiem, więc na dzisiaj daruję sobie poematy XD ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany boskie.
  Tak, powróciłam w końcu w glorii i estymie, opiewając swoim intelektem i pełną gamą słów, niekoniecznie zrozumiałych, kiedy występują razem. A więc zaczynam, w końcu!
  Cukiereczku, jeszcze nie miałam okazji komentować twoich prac i nie było mnie tu na tyle długo, że kiedy zobaczyłam miniaturkę szablonu, myślałam bardziej o Alessie, a tu takie "ździwko". Przejdę do całej konkluzji, bo jak się rozgadam, bo czołg mnie nie uciszy, a tym bardziej bomba jądrowa (jakkolwiek to nie brzmi, gosz...).
  Strasznie podoba mi się kolorystyka, muszę ci powiedzieć! Niekoniecznie lubię różowy, zwłaszcza żarówiasty, ale jeśli chodzi o cały układ, przymykam oko bardziej intuicyjnie jak na mus. Jest naprawdę cudowny! Podoba mi się układ, zakładki przynagłówkowe, a pomieszanie różu z brudnym kremem jest niemal oszałamiające. I kwiaty, motywy mgły... Widzę, że na Secret Templates to norma, ale tak cudowna, że aż zapiera mi dech w piersiach (małych, ale chyba jeszcze są, o). Macie genialną manierę i to niebywale łechta moje próżne ego do chwalenia was. Ale to dobrze, bo każdy zasługuje na pochwałę, ot co! Czcionka, chociaż prosta, jest naprawdę bardzo ładnym elementem, który komponuje się z szablonem i kolorami w bardzo dobry sposób. Daję wielką okejkę, wysyłam kwiaty i bombonierkę i całuję najgoręcej jak się da! Czekam na więcej takich prac i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Erenae nie miałam jeszcze okazji powitać cię na ST więc.. Witam wśród nas! :D
  Ta współpraca wyszła świetnie! Strasznie podobają mi się kolorki chociaż nie przepadam za takimi odcieniami (wiesz, czarna dusza kocha czarne kolory xd) to tutaj pasują świetnie ^^
  Kody równie dobre co całokształt nic tylko chwalić! :D

  Zaula

  OdpowiedzUsuń
 4. O Jezusie! :O Ten szablon jest boski! Jeszcze chyba nie widziałam szablonu z The100, a tym bardziej z Bellarke!
  Jest piękny, naprawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trochę jestem spóźniona z dodaniem komentarza, ale ten tydzień mam tak przekichany, ze musze sir caly czas uczyć ;)Dobra przejdę do rzeczy ;D
  Szablon jest cuuuuuuudowny bardzo lubię ten serial (choc nienawidzę tej Clair - jest mega denerwujaca) to napraede mi sir ten szablon podoba! Nagłówek jest idealny Alesso idealnie Ci wyszedl jak zwykle bezbłędnie ;)
  Natomiast droga Erenae wspaniale polaczylas kody i barwy! Tego sie nie da opisać, to trzeba zobaczyć bo szablon powala ;)
  Bardzo przepraszam na bledy ( a one są liczne) ale pisze na Tel.
  Pozdrawiam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń