26.12.2016

51. Dolina Zwiastunów

Witajcie kochani!!
Jak spędzacie ostatni dzień świąt? Ja na szczęście nie jestem już w rozjazdach i leżę sobie pod cieplutkim kocykiem z  książką  w ręku, ale pewnie i to nie potrwa długo, bo na pewno ktoś jeszcze przyjdzie^^. 
Ale nareszcie mam wolne. Już ta szkoła mnie wykańczała psychicznie, dlatego też nie udzielałam się tutaj, tak, jakbym chciała... Bardzo Was za to przepraszam, ale nie miałam sił, nawet na to, aby otworzyć photoshopa i w nim coś porobić, bo od razu mi się odechciewało wszystkiego... Z tego powodu też strasznie długo przetrzymywałam zamówienie, za co jeszcze raz przepraszam Naomi.

Zamówienie dla Naomi.

Szablon naprawdę mi się podoba, choć na początku nie miałam pomysłu, jak mam wykonać tę pracę. Osobiście jestem zadowolona z efektu, chociaż ostatnio przez tą pogodę w ogóle nie mam weny... Gdybym mogła, to przespałabym całą zimę (a najlepiej całe życie :D - uwielbiam spać). 
Mam nadzieję, że Naomi. również przypadnie do gustu :).

Otwieram kolejkę! Tylko nie mam pojęcia,  ile tym razem będę trzymać zamówienie, więc proszę się z tym liczyć  i cierpliwie czekać :D.

Z racji tego ostatniego dnia świąt oraz zbliżającego się Nowego Roku, chciałabym, abyście ten ostatni dzień świąt spędzili w ciepłym, rodzinnym gronie, bez kłótni, a w Nowym Roku, aby każdy dzień przynosił Wam radość!  :)
EDIT 
Zamawiającej szablon się nie podoba, zatem staje się wolny.

2 comments

 1. Bardzo ładny i przejrzysty szablon. Naprawdę mi się podoba :) Tylko kolorki troszku nie w moim guście, takie... mdłe?

  Ściskam!
  Alessa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :)
   Właśnie z kolorystyką miałam trudności, aczkolwiek według mnie jest okej, ale to kwestia gustu. Wiadomo, że nie wszystkim wpadnie w oko kolorystyka ;)

   Usuń