06.08.2016

11. There's only one way down

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!
Na początek pozwólcie, że podziękuję Alessie za przyjęcie mnie na Secret Templates! Bardzo Ci  dziękuję dobra kobieto, zupełnie się tego nie spodziewałam! :) Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
A teraz wypadałoby się jakoś przywitać... Hm... Więc jestem Calliste i jestem tu nową stażystą. Możecie mnie kojarzyć z Graficznej Przystani, gdzie pracuje już od dwóch lat. Kiedyś również przebywałam na Bajkowych Szablonach, jednak przez bardzo krótki okres czasu. Teraz postanowiłam coś ze sobą zrobić 
i oto jestem :). 
Szablon miał wyjść mrocznie i tajemniczo, aczkolwiek nie mam pojęcia, czy dobrze wyszedł mi ten efekt... Pomyślałam, że pomysł ze skrzydłami może być całkiem niezły, gdyż jest tu bardzo dużo fanów darów anioła, czy innych takich rzeczy, więc na pewno komuś się przyda ;). Osobiście szablon podoba mi się tak średnio - zawsze mogło być lepiej :). A co wy o nim myślicie?


Gdy pobierzecie szablon wejdźcie w notatkę, gdyż jest tam informacja o szablonie, która bardzo może Wam się przydać.
Z chęcią przyjmę jakieś propozycje na szablony. Sama mam jakieś pomysły, aczkolwiek chciałabym usłyszeć od Was, co takiego chcielibyście zobaczyć w moim wykonaniu ;).
Do następnej!!

6 comments

 1. Dobry, minimalistyczny, ciemny, skrzydlaty ♥

  Pozdrawiam,
  Zaula

  OdpowiedzUsuń
 2. No, w końcu znalazłam czas na komentarz :3
  Muszę przyznać, że szablon jest nietypowy, ale bardzo mi się spodobał! Oby więcej takich szablonów *-*
  Ściskam cieplutko! ♥

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry!
  Tak sobie czytam ten post, czytam i dostaję szoku, gdy zobaczyłam kto go wykonał. Pamiętam cię, droga Calliste, jeszcze z czasów Bajkowych Szablonów i próbowałam odnaleźć twą osobę, kiedy stamtąd odeszłaś, ale coś nie pykło. A teraz znajduję cię tutaj! A co do szablonu, podoba mi się. Taki skromny, lecz jednak ma w sobie ,,to coś", że aż miło patrzeć. A tak z innej beczki. Wybacz mi, Alysso, że dopiero teraz komentuję, jednak przez ostatnie dwa tygodnie byłam nad morzem, bez dostępu do internetu, więc nie miałam jak komentować. A wracając do Calliste.
  Życzę ci, abyś utopiła się w morzu weny oraz z niecierpliwością oczekuję nn!
  Z poważaniem,
  Zośka Kasterwil

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądziłam, że będzie mnie ktoś jeszcze pamiętał :D.
   Dziękuję za tak miły komentarz!! <3 <3

   Usuń