14.08.2016

15. Don't forget where you belong

Cześć Wam znów! Kiedy pewnie czytacie tę notkę, ja zapewne będę wygrzewać się na plaży w Sarbinowie. HA! Pewnie będzie zimno w uj, ale co tam! Najważniejsze, żeby wypocząć!
Ja na serio nie mogę uwierzyć w to, że za trzy tygodnie znów zacznie się szkoła i te wszystkie obowiązki ;--; Chcę mień znów pięć lat, proszę! :( 
Zaraz pewnie pojawi się tu jakaś wzmianka od Aleśki (zemsta XDD) (o ty łotrze! :c ~wzmianka od Aleśki XD), więc nie będę przedłużać i zapraszam do szablonu!


Znów coś ciemnego, ale tak jakoś ten nagłówek leżał u mnie na dysku i wołał o zakodowanie go. Więc jest! ♥
Cała instrukcja dodania szablonu znajduje się w paczce.

Do zobaczenia (może) we wrześniu! <3

5 comments

 1. Sama wstawiałam, więc tym razem będę pierwsza, HA!
  Szablon jest cudowny! Ten układ wygląda świetnie :3 Nagłówek wydaje się lekko rozmyty, nie wiem, jakiego filtru użyłaś, ale trochę go za dużo XD
  Ściskam cieplutko, bo rzeczywiście jest zimno ♥ XDD

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć! :)
  Szablon jest cudny! Poza tym uwielbiam czerwony kolor :D. Może nagłówek jest trochę za dużo rozmyty, ale jest śliczny i moim zdaniem to rozmycie dodaje szablonowi takiej bajkowości :). Naprawdę podoba mi się to wykonanie!
  Pozdrawiam,
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie!
  Sarbinowo? Ja byłam tam w zeszłym roku, ale teraz widzę, że co raz więcej osób mówi o tej miejscowości xD
  A co do twojej pracy. Ogółem, to nie przepadam za takim połączeniem, czerwień-szarość, ale jak przestanie się zwracać uwagę na ten szczegół, to można zobaczyć bardzo ładny, dopracowany szablon. Podobają mi się te ,,chmurki" (sorry, nie wiem jak to inaczej nazwać :p) i budynki w tle. Strasznie mi się podobają, bo dodają takiego fajnego, tajemniczego, a jednocześnie dostojnego klimatu. Opowiadanie z takim szablonem, na pewno by mnie zachęciło do przeczytania go. Jedyne co mi się rzuciło w oczy, to czcionka nagłówka postu i kolor. Trochę się to zlewało i wyglądało nieestetycznie, ale poza tym (jak już mówiłam) cud, miód i Syriusz! Z chęcią zobaczę twoje kolejne prace! :3
  Życzę ci, abyś utopiła się w morzu weny oraz z niecierpliwością oczekuję nn!
  Z poważaniem,
  мємєηтσ мσяι

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zośka, przede mną się nie ukryjesz, nawet jeśli zmienisz nick.

   Alessa

   Usuń
  2. XDD
   Nie zamierzałam się przed tobą ukrywać, droga Alesso. Po prostu MUSIAŁAM wręcz założyć nowe konto, bo na tamtym było mi tak trochę niewygodnie i chciałam zacząć nową historię swojego bloga. A usunięcie mojego poprzedniego konta było pierwszym krokiem ,,wielkich zmian".
   Wiem, że ostatnio trochę mniej komentuję, ale nie zawsze mam czas i chęci. Jednak postaram się to w miarę swoich możliwości poprawić c:

   Usuń